Velmi jednoduchá přeměna koupelny, při které neztratíte čas ani peníze

Všichni velmi dobře víme, že koupelna je nejdůležitějším místem v domě, které neplní jen užitnou, ale také estetickou funkci. Aby bylo proto provádění hygienických potřeb pro nás také příjemné, snažíme se v tomto prostoru o navození dobré atmosféry pomocí moderního a nadčasového designu. I rekonstrukce nebo částečná renovace těch nejmenších obytných ploch však vyžaduje značné peníze, trochu zkušeností a čas.

A jelikož ani jedno z toho mnozí z nás nemají, snažíme se najít originální řešení, kterým lze některé složité věci obejít, a přitom si vytvořit stejně elegantní, plně funkční a užitkovou místnost. A jedno z těchto efektivních řešení máme pro vás i my.

VÁŠ TIP: Svépomocná renovace klasické desetileté kuchyně
Jedná se o renovaci, která má reálný základ a může vás přesvědčit, že podobným a velmi jednoduchým způsobem si můžete tento malý kousek v domě proměnit v příjemnou oázu klidu.

Jak na to?

Staré obklady stačí natřít vhodnou barvou

Zřejmě minimum z nás má to štěstí, že se stěhuje do staronového bytu nebo domu bez nutnosti dalšího vybavení a zařízení. Mnozí si převezmou nemovitost jako „holobyt“, případně částečně zařízený po předchozích majitelích. V průběhu času si přece můžeme vše podle potřeby přizpůsobit svému obrazu.

Současná doba a neustále se zvyšující ceny stavebních materiálů ale mnohým plány mění. Víceméně jsme rádi, máme-li k zajištění základních životních potřeb a kde bydlet. To ovšem není důvod, že si své sny o pěkném bydlení nemůžeme splnit. A speciální barvy na obklady vás o tom přesvědčí stejně dobře jako nás.

Z několika důvodů jsme se rozhodli renovaci koupelny vzít do vlastních rukou a pomocí válečků a barvy přeměnit prostor malé koupelny v něco příjemnějšího i bez odborníků a větších zásahů do konstrukce. Přesně tak, renovovat jakékoli povrchy dnes můžete velmi jednoduše is odolnou barvou na obklady.

Stylish bathroom interior. Shower, toilet and bath in small room. Green furniture, grey walls. Minimalistic style an plant love concept.

Ideální volbou jsou barvy na obklady 2 v 1

Renovaci koupelny tímto jednoduchým způsobem vám umožní speciální barva na obkládačku, která v sobě zároveň obsahuje i lak. Takové barvy naleznete v mnoha obchodních domech se stavebním materiálem, ale také ve specializovaných prodejnách.

Výrobci přinášejí na trh tak dokonalé produkty, že je nemusíte nijak speciálně ředit ani čekat na dlouhé doby schnutí. Jedná se o barvy na keramický podklad, což je materiál, kterým je obloženo několik našich koupelen i kuchyní. Barva je odolná nejen proti nárazům a oděrům, ale také vodě a vlhkosti. Má vysokou krycí schopnost a rychle schne, což při přeměně koupelny, ale i obkladů kuchyně zajisté oceníte.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram