Tento vysavač budete chtít! Podívejte se, čím vším vám usnadní úklid

Většina domácností vysává podlahy jednou týdně při celkovém úklidu. Kdybyste ale měli vysavač po ruce okamžitě, když je třeba, vaše domácnost by vypadala jako z reklamy.

Časy, kdy nám soboty zabralo úklid, pomalu odcházejí v zapomnění. Mnohem efektivnější je průběžný úklid. Tyčové vysavače jsou ideálním pomocníkem, který je po ruce vždy, když se toho na podlaze ocitne víc, než je milé.

„Abyste měli vysavač vždy po ruce, jeho design by měl být očím příjemný a nerušivý. Komfort při vysávání zase závisí na hmotnosti vysavače, jeho ovládání a příslušenství,“ říká Attila Forgon, produktový manažer značky Sencor.

Co všechno by měl tyčový vysavač zvládnout, aby vám opravdu pomohl?

Těžkopádné vysavače, se kterými jste mohli pouze vysát koberce a podlahy, již vytlačují propracované čistící systémy a těší se velké oblibě. Bodaj by i ne, když jsou zároveň:

vysavačem koberců, podlah a čalounění,
mopem na mytí podlahy a dlažby,
prachovkou,
ručním vysavačem do auta,
smetákem, kterým jste dosud vymetali pavučiny pod stropem.
tyčový vysavač SENCOR SVC 0825WH ALL-IN-ONE
Tyčový vysavač SENCOR SVC 0825WH ALL-IN-ONE
Přesně takový vysavač je ideální pro udržování čisté domácnosti a neměl by chybět nikde, kde po pokojích běhají čtyřnozí domácí mazlíčci.

Modern robotic vacuum cleaner. Autonomous robot cleans the apartment, young woman has free time

Všechny tyto náročné parametry splňuje tyčový vysavač SENCOR SVC 0825WH ALL-IN-ONE. Kromě všech vyjmenovaných požadavků splňuje i další jako nízká hmotnost, bohaté příslušenství a kvalita, potvrzená 6letou zárukou na výkonný digitální motor. Nebudeme vám ho zde ale opěvovat, podívejte se sami,

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram