Sandálky na platformě jsou zpět: K těmto kouskům sednou dokonale

Léto bude přát barvám a vysokým platformám. I když jste tento kousek možná minulou sezónu nemuseli, je čas to změnit. Podívejte se spolu s námi, jak je nosit as čím je kombinovat.

Sandálky na platformě jsou zpět
Barevné a chic
Sandálky na platformě jsou zpět
Klasika, která nezklame

Dosáhněte kontrastní spojení s nadčasovými kousky
Sandálky na platformě spojuje rozhodně společný jmenovatel. Jsou pohodlné, stylové a dokážete v nich absolvovat dlouhé letní procházky, aniž byste trpěli. Navíc, pokud je správně zkombinujete, budete při tom také vypadat skvěle. Nádherného efektu docílíte, když je spojíte s nadčasovými kousky.

Kdo všechno si nenechal ujít prohlídku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silně ženská Karolína Chomistekov

Ležérní a uvolněný kostým v pastelových tónech, bude s nimi skvěle kontrastovat. Pokud chcete dosáhnout ležérnosti, dejte si do vlasů šátek a perfektní summer look je na světě.

Fashion epitém
Pokud milujete šaty, sáhněte v létě po takových, které můžete nosit léta. Pastelové tóny vyniknou u černých sandálů na platformě dokonale. Je jen na vás, jakou výši platformy zvolíte. V každém případě i takovýmto způsobem vnesete vlastní pohled do fashion světa.

Nespoutanost, odvaha a schopnost být jedinečnou jsou ingrediencemi, které si při stylingu je třeba osvojit.

Woman walking along the country road

Snoubení ženskosti a ležérnosti
Street stylová móda je vždy plná inspirace a dokážete při ní nalézt kombinace, které zkrátka nezklamou. Každý z nás má přece jen svůj vlastní rukopis a projevuje se to i při stejném kousku. Jeansová mini je nadčasovou klasikou a když vám jde o to dosáhnout pohodlného, ​​chic look určitě je to v kombinaci se sandálky na platformě skvělá volba.

V barvách se neomezujte, ale ideální volbou jsou základní a neutrální tóny. Tedy pokud je chcete využít během celé sezóny ak většině kousků.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram