Správa mateřských škol v aplikaci se konečně stala realitou

Pohybujete se v oblasti školství? To vás pak jistě napadají tisíce způsobů, jak by se dalo vylepšit. Skvělé by například bylo, kdyby správa mateřských škol probíhala s větším zapojením moderních technologií. Právě tato myšlenka stála u zrodu aplikace pro školky, která má za úkol zjednodušení agendy, ale také komunikace s rodiči. Co všechno informační systém pro mateřské školy nabízí?

Správa mateřských škol podle nejnovějších trendů

Díky existenci aplikace pro mateřské školy je nyní možné, aby veškerá správa mateřských škol probíhala s pomocí chytrého telefonu, na tabletu nebo v notebooku. Součástí aplikace pro mateřské školy je proto přehledný systém, jenž roztřídí veškeré školní dokumenty a také pohlídá, aby již nikdy nedošlo k nedodržení termínu nebo vynechání povinných školení zaměstnanců.

Docházkový systém pro školky v moderním provedení

Kromě toho, že školka online zaručí, že správa MŠ bude snazší a přehlednější, poskytne také moderní docházkový systém pro školky. Tak budou mít rodiče možnost své děti omlouvat přímo s pomocí aplikace. Toto ušetří čas a práci jak jim, tak i učitelům.

Praktický docházkový systém nabízí snadné ovládání

Docházkový systém ocení také zaměstnanci. Doba papírových docházek již totiž dávno minula. Nyní se používá elektronická docházka. K zápisu do ní nemusí sloužit pouze klávesnice, ale také čipové karty.

Školka v mobilu je trendem, díky kterému může být správa mateřské školy snazší, komunikace s rodiči efektivnější a hlídání důležitých termínů a školení zaměstnanců zcela pod kontrolou. Pracujete-li v mateřské škole, jeslích či dětské skupině, nebojte se do procesu více zapojit moderních technologie. Jejich hlavním posláním je totiž úspora času a snížení námahy. Tak proč toho nevyužít? Školku v mobilu zvládne ovládat každý i bez zdlouhavého školení.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram