Přírodní náhrada botoxu? Kolagenové nitě jako cesta k pleti bez vrásek

Pro ženy, které mají přirozený respekt před botoxem, jsou kolagenové nitě jako stvořené. Dokáží totiž vypnout pleť, vyhladit vrásky, zvednout kontury – bez použití jehel a na počkání. My vám přiblížíme, jak to funguje.

Kolagenové nitě jako cesta k pleti bez vrásek
Kolagenové nitě pomáhají chránit pokožku před projevy stárnutí
Před použitím nití se stimuluje krevní oběh v pokožce s přístrojem
Pro ženy, které mají přirozený respekt před botoxem, jsou kolagenové nitě jako stvořené.

Pokud hledáte ošetření, které je přímou konkurencí botoxu, ale nepoužívají se při něm jehly, kolagenové nitě jsou naprosto revoluční technologií. Vyhladí pleť, zlepší elasticitu pokožky a vám uberou několik let na počkání. My jsme vyzpovídali Petru Zeman – beauty therapist, která toto ošetření dělá jako jedna z mála na Slovensku. No a můžeme konstatovat, že dělá hotové zázraky k počkání.

Peti, ty jsi jako jedna z prvních přišla na Slovensko s převratnou novinkou. Kolagenovými nitěmi. Co to vlastně je?
Je to jedinečná revoluční neinvazivní technika. Jedná se o ideální prostředek k redukci vrásek, posílení, zpevnění a vyrovnání kožní bariéry.

Můžeme to definovat také jako jakousi náhradu botoxu? Jelikož množství žen má přirozený respekt před jehlami?
Ano. Zajistí cestu obnovy, pružnosti revitalizace a regenerace pokožky. Zvyšuje hladinu kolagenu a zajišťuje, aby potřebný kolagen zůstal na stejné úrovni. Již po první aplikaci uvidíte redukci jemných vrásek, jejich úplné otevření, čímž pleť získá zpět vitalitu, jas a pružnost.

Young pretty woman keeping her eyes closed while doctors hand making an injection in her face. Horizontal web banner. Studio shot. Beauty concept

Na jak principu tyto nitě fungují?
Kolagenové nitě pomáhají chránit pokožku před projevy stárnutí Posilují elasticitu pokožky a dodávají pleti přirozený lesk.

Jak ošetření probíhá?
Před použitím nití se stimuluje krevní oběh v pokožce s přístrojem Haut Revolutionem. Je to vysoce účinný kosmetický přístroj pro omlazení pleti s radiofrekvencí a technologií EMS. Umožňuje přirozený lifting a zpevnění ochablé kůže. Po přípravě pleti se aplikuje kolagenové sérum s nití. Potom opět následuje přístroj a závěrečný krém s 50 UV (léto) 30 UV (zima).

Pro ženy, které mají přirozený respekt před botoxem, jsou kolagenové nitě jako stvořené.

Kde všude je umíme aplikovat?
Čelo, oční okolí, víčka, nosní rýhy, oblast nad rtem, brada, krk, dekolt, ruce.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram