Sarah Jessica Parker odmítá drastické diety: Tady je její celodenní jídelníček, díky kterému nebudete hladovět a nepřiberete

Legenda seriálu Sex ve městě – herečka Sarah Jessica Parker – je inspirující ve více směrech. Jedním z nich je také jídelníček. Hollywoodská hvězda není fanynka drastických diet, spíše upřednostňuje zdravou a vyváženou stravu. Podívejte se, jak vypadají hereččina snídaně, oběd a večeře a mezijídla, která také nevynechává.

Sarah Jessica Parker patří mezi největší televizní a módní ikony. Navždy si ji budeme pamatovat jako Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě, o kterém platí, že se dá dívat pořád.

Herečka je kromě módy vzorem také v životním stylu. Přestože má před šedesátkou, tak má postavu jako lusk. O své tělo se totiž stará dlouhá léta – iz hlediska cvičení, iz hlediska stravování.

A právě při hereččině stravování se nyní přistavíme. Sarah Jessica Parker dobře ví, že přílišné omezování se ve stravě je cesta do pekla. Proto si dopřeje také slaninu či sladkosti. Všechno však s rozumnou mírou. Důležité je, aby zdravá jídla výrazně převažovala nad přešlapy v podobě jednoduchých sacharidů.

Přečtěte si: Lásku si na rozdíl od filmové postavy udržuje i po letech. Sarah Jessica Parker se může chlubit ukázkovým manželstvím

Největší část hereččina jídelníčku tvoří ryby, libové maso, zelenina a zdravé tuky. Její jídelníček vypadá následovně.

Snídaně
Buď obyčejný jogurt ochucený rozmixovaným bobulovým ovocem
Nebo smažené vajíčko se špenátem, slaninou a česnekem

Svačina
Buď ovoce
Nebo jogurt

Oběd
Buď kuřecí nebo krůtí maso a sýr s nízkým obsahem tuku s přílohou (listový salát, nakrájená paprika, okurka a nastrouhaná mrkev)

Nebo tuňákový salát s feta sýrem

Svačina
Buď tortilla plněná masem, sýrem a zeleninou
Nebo hrst oříšků (většinou jde o mandle)

Smiling woman eating rye crisp bread with creamy vegetarian cheese tofu, cherry tomato and rucola micro greens, sitting at home and looking at window. Healthy food, gluten free, diet concept.

Večeře
Buď rybí filé nebo kuře s dušenou zeleninou
Nebo hubená houbová svíčková

Přestože si Sarah Jessica Parker potrpí na zdravou a výživnou stravu a vybírá si potraviny, které příznivě ovlivňují metabolismus a hladinu cukru v krvi, tak čas od času si dopřeje i těstoviny a sladkosti. „Měli byste ochutnat každé jídlo, které existuje,“ podotýká herečka s tím, že důležité držet se zásady, že nic není třeba přehánět. Ve stravě to platí dvojnásob.

Obecně lze říci, že tajemství krásné postavy Sarah Jessici Parker spočívá v dlouhodobém sportování a zdravém stravování. Na talíři má většinou libové maso, zdravé tuky, nízký obsah sacharidů a vitamíny a minerály v podobě zeleniny. Sem tam si život osladí pamlskem nebo si dopřeje talíř těstovin.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram