Módní trendy z 80. let: Prvky hravosti i rebelie z vás udělají novou osobu

Biker shorts, oversize saka, široké kalhoty či crop topy. 80. léta hlásí velký návrat. Chcete-li oživit svůj letní šatník, toto je rozhodně cesta. Podívejte se jak na to.

Výrazný milník fashion doby

  1. léta byla v rámci fashion světa opravdu výrazným milníkem. Mnohé kousky právě z této doby se ve velkém vracejí zpět a stávají se opět mimořádně oblíbenými. Charakterizovaly je oversize saka, legíny, crop topy, biker shorts, ale také široké kalhoty, výrazná ramena na všech kouscích či tzv. pufferky. Pokud toužíte do svého šatníku vnést prvky hravosti a rebelie, vsaďte na tyto kousky.

Kdo všechno si nenechal ujít prohlídku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silně ženská Karolína Chomistekov

Crop topy
Tento kousek patří do kategorie odvážnějších. Odhaluje bříško, čímž zvýrazňuje celou postavu, takže při něm je třeba trošku vlastní sebereflexe a zhodnocení, zda si jej můžete dovolit nebo ne. V každém případě jde o ikonický kousek, který vždy nosily ženy, které se v módě našly.

Photography of a model posing, wearing an elegant skirt, boots, and glasses, with fashion style.

Oversize sako s vycpávkami
Saka, která jsou oversize a mají vycpávky jsou sama o sobě mimořádně výrazným kouskem. Nemusíte se bát ani barev. Klidně jděte do výrazných tónů, rozzáří vás to. Nicméně, co se týká zbytku stylingu, tam pak už buďte minimalističtější. Všeho moc škodí, takže je třeba najít zlatou střední cestu.

Legíny a biker shorts
Přestože ne všechny ženy jsou z těchto kousků nadšené, legíny a biker shorts jsou zpět. A to ve velkém. Dokonce nejen v klasické černé, ale také s metalickými odlesky. Nosí se s crop topy, oversize košilemi, ale také se saky a pufferkami.

V tomto směru je to o tom, v čem se cítíte dobře. Je jen na vás, jestli chcete být za rebelku, nebo zvolíte ležérnější a pohodovější alternativu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram